به مناسبت روز بسیج برگزار شد؛
دیدار جمعی از بسیجیان سازمان پایانه ها با مدیرعامل این سازمان

دیدار جمعی از بسیجیان سازمان پایانه ها با مدیرعامل این سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، جلسه ای با حضور امیرحسین صدیقی مدیرعامل سازمان پایانه هاو پارک سوارها، محمود دریایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و جمعی از بسیجیان این سازمان برگزار شد.

دریایی با اشاره به عملکرد پایگاه بسیج سازمان پایانه ها در یکسال گذشته تشریح کرد : خوشبختانه تعداد بسیاری از بسیجیان سازمان پایانه ها در این دوره از وضعیت عادی به فعال و از فعال به عضویت شوراهای بسیج درآمده اند که این امر بیانگر علاقه و اهتمام بسیجیان سازمان به خدمت گذاری مضاعف است.

وی همچنین از اجرای طرح های نشاط و دوره های آموزشی خبر داد و گفت : در یکسال گذشته قریب به 20 اردوی طرح نشاط برای فرزندان بسیجیان و دوره های آموزشی با عنوان "چراغ خانه" با هدف تحکیم روابط خانوادگی، برنامه ریزی و اجرا شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان پایانه ها در ادامه با تأکید بر نقش بسیج در جریان های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور بیان داشت : فرهنگ و روحیه بسیجی در افراد با عث ایجاد و تقویت احساس مسئولیت اجتماعی و به دنبال آن مشارکت و تعاون در همه امور کشور می شود که این مهم در رویدادهایی چون اربعین حسینی، حادثه سیل امسال و کمک به سیل زدگان متبلور شد.

دریایی همچنین از ارائه تسهیلات سفر زیارتی مشهد برای بسیجیان علاقمند نوید داد و گفت : با هماهنگی هایی که با سپاه محمدرسول الله انجام شده است، تسهیلات رفاهی برای اقامت زائران امام رضا(ع) تا پایان سال جاری فراهم شده است.

در ادامه جلسه صدیقی مدیرعامل سازمان پایانه ها با ابراز خرسندی از حضور در جمع بسیجیان سازمان پایانه ها گفت : من بسیار خوشحالم که در سازمان پایانه ها همه کارکنان خود را یک بسیجی می دانند و به حقیقت واژه بسیج که بیانگر کل مردم است و با خود قدرت یک ملت را در اتحاد و یکدلی مبادرت می کند، باور دارند و البته نمود درخشان آن در هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و اکنون همه ما با افتخار و غرور از این همیت و یکدلی در حفظ کیان وطن و باورهایمان یاد می کنیم.

مدیرعامل سازمان پایانه ها در ادامه با اشاره به اینکه تمایز ما انسان ها در انجام کارها در میزان خلوص ماست گفت : بسیج یعنی کار خوب، بسیجی برای خدا کار می کند و با خدا معامله می کند، عضویت در بسیج یعنی کار و وظیفه ای که بر عهده داریم به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

گفتنی است در پایان این جلسه از جمعی از بسیجیان نمونه سازمان با اهدای لوح و شاخه های گل تقدیر شد. 

 

  

 
print
1398/9/9
تعداد مشاهده:  157

avt.NavXp