بازدید مسئولان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای از پایانه جنوب همزمان با آغاز سفرهای تابستانی

بازدید مسئولان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای از پایانه جنوب همزمان با آغاز سفرهای تابستانی

نوروزي مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران ،كلهر معاون حمل و نقل اداره كل راهداري و حمل و نقل استان تهران با همراهي عليدوستي مدير پايانه جنوب از پايانه جنوب تهران بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، نوروزي ضمن بازديد از سالن مسافري پايانه جنوب، از تعاوني‌ها و شركت‌هاي مسافربري در پايانه دیدن کرد و با مسئولان تعاوني‌ها و شركت‌ها در خصوص نحوه فروش بليت اتوبوس و چگونگي ارائه خدمات به مسافران به گفتگو پرداخت.

مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران، با حضور در سکوی پایانه در جریان نحوه استقرار اتوبوس‌ها و تعامل آنها با مسافران قرار گرفت و از خوابگاه رانندگان، نمازخانه و انبار تعاونی ها نیز بازدید کرد.

گفتنی است در این بازدید علیدوستی مدیر پایانه جنوب نیز ضمن تشریح خدماتی که شهرداری تهران به مسافران و رانندگان در پایانه ها ارائه می دهد افزود: توسعه حمل و نقل و جابه جایی بار و مسافر در پایانه با تعامل و همکاری همه دست اندرکاران این حوزه امکان پذیر است و مدیریت شهری با ارائه خدماتی چون خوابگاه رانندگان، مجموعه های تعمیرگاهی، جایگاه سوخت، تجهیز سالن های انتظار مسافر، اتاق های مادر و کودک و ... همواره سعی در جلب رضایت ذی نفعان نهایی این صنعت یعنی مسافران و شهروندان داشته است.


 
print
1398/4/4
تعداد مشاهده:  176

avt.NavXp