پایانه بیهقی مهیای خدمت رسانی به نمازگزاران عید سعید فطر می شود
تعطیلی موقت پایانه بیهقی در روز عید سعید فطر

تعطیلی موقت پایانه بیهقی در روز عید سعید فطر

قاسم نجاری مدیر پایانه بیهقی با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر خبرداد : پایانه بیهقی در روز عید سعید فطر با بهره گیری از همه ظرفیت های خود به نمازگزاران مصلای تهران خدمت رسانی می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، مدیر پایانه بیهقی با اعلام این خبر گفت : به دلیل همجواری پایانه بیهقی با مصلای امام خمینی(ره) همچون سنوات گذشته این پایانه افتخار میزبانی از نمازگزاران عید فطر را داشته از این رو طی جلسات هماهنگی که با ارگان های چون راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، اورژانس تهران، نیروی انتظامی، آتش نشانی و شرکت های مسافربری مستقر در پایانه انجام دادیم، همه دستگاه های دست اندرکار برای برگزاری هرچه بهتر مراسم باشکوه نماز عید سعید فطر در آماده باش کامل خواهند بود.

نجاری در ادامه آورد : با همکاری شرکت های مسافربری مقرر شد سفرهای پایانه از ساعت 12 بامداد روز عید تا پایان مراسم نماز به حالت تعلیق درآمده و فروش بلیت و تردد اتوبوس ها در سکوها پس از پایان مراسم آغاز شود.

وی همچنین گفت :  برای جابجایی و انتقال نمازگزاران جانباز و توان یاب نیز از طریق تاکسی های مستقر در پایانه بیهقی به محل برپایی نماز عید سعید فطر تمهیداتی در نظر گرفته شده است.

نجاری در پایان افزود: برای تسهیل تردد خودروهای نمازگزاران در این روز پارکینگ پایانه با صدور قبض های ویژه از صبح روز عید سعید فطر تا پایان مراسم، به صورت رایگان مهیای خدمت رسانی به نمازگزاران خواهد بود. 

 

 

 

 
print
1398/3/13
تعداد مشاهده:  107

avt.NavXp