میز خدمت، خدمتی دیگر برای مسافران نوروزی

میز خدمت، خدمتی دیگر برای مسافران نوروزی

نشست تخصصی برای تصمیم گیری درباره چگونگی اجرای طرح استقبال از بهار با حضور نمایندگان نهادها و سازمان های ذی ربط در پایانه مسافری جنوب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، حاضران در این نشست با طرح دیدگاه ها و پیشنهادهای خود درباره نحوه خدمات رسانی به مسافران در نوروز امسال، بر استقبال شایسته از مسافران و ارائه خدمات با کیفیت تاکید کردند.

در این نشست محمدرضا علیدوستی مدیر پایانه جنوب از اجرای طرح ميز خدمت پاسخگويي به مسافران و مراجعان به همت كارگروه و نماينده وزارت راه در پايانه خبر داد و گفت : در راستاي تكريم مسافران بنرهاي پيش فروش بليط نوروزي و بنرهاي اطلاع رساني در  معرض ديد عموم نصب شده و رانندگان و كاركنان تعاوني ها و شرکت های مسافربری ملزم به پوشيدن لباس فرم متحد الشكل در محل كار خود شدند.

علیدوستی با اشاره به معاینه فنی اتوبوس ها پیش از آغاز سفر گفت: معاینه فنی اتوبوس ها هم اکنون توسط پليس راه و كارگروه حمل و نقل در پايانه در حال اجراست که بر اساس آن همه اتوبوس‌ها پیش از حرکت مورد بررسی قرار می گیرند تا در صورت تأیید سلامت فنی به جایگاه سوار کردن مسافران روانه شوند.وی همچنین در باب ایمنی سفر خاطر نشان کرد : كلاس هاي ايمني به همت اداره كل راهداري قبل از آغاز سفرهاي نوروزي براي مديران فني شركت ها برگزار می شود.

در ادامه فتحی نماينده اتحاديه تعاوني هاي هفده گانه با بيان اينكه بيش از 1400 دستگاه اتوبوس جهت سرويس دهي به مسافران به اقصي نقاط كشور در اين ايام آماده فعاليت مي باشند اظهار داشت : بيش از 90 % درصد مخازن آب موجود در اتوبوس ها جمع آوري شده و توزيع آب بسته بندي در اتوبوس ها از اقدامات ارزنده ایست كه با هماهنگي مديريت پايانه و مركز بهداشت انجام شده است.

از دیگر مصوبات این نشست حضور مستمر و فعال کارشناسان مرکز بهداشت جنوب تهران و انجام بازدید های مستمر از غرف و نحوه عرضه خدمات و آماده باش شبانه روزی عوامل اورژانس تهران و نیروی انتظامی مستقر در پایانه است.

نشست تخصصی اجرای طرح استقبال از بهار، با حضور مدیر پایانه مسافری جنوب، مدير حمل و نقل و مسافر، نماينده اتحاديه تعاوني هاي هفده گانه، رياست كلانتري 208، نماينده مركز بهداشت جنوب تهران، نماينده اورژانس، مسئول پايگاه آسيب هاي اجتماعي، فرمانده بسيج پایگاه جنوب و جمعي از مسئولين پايانه در پایانه مسافری جنوب برگزار شد.


 

 
print
1397/12/21
تعداد مشاهده:  152

avt.NavXp