همیاری بسیجیان با پاکبانان پایانه شرق

همیاری بسیجیان با پاکبانان پایانه شرق

محمود دریایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان پایانه ها به همراه جمعی از بسیجیان سازمان در یک حرکت نمادین به مناسبت روز احسان و نیکوکاری  با اهدای گل و چفیه، جارو را از پاکبانان زحمت کش پایانه گرفته و جایگزین ایشان به نظافت و خدمتگزاری در پایانه مشغول شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، در یک اقدام هماهنگ در مجموعه بسیج شهرداری تهران در این روز بسیجیان به همیاری نیروهای پاکبان خدوم شهر شتافته و با اهدای گل و چفیه از زحمات ایشان قدردانی کردند.

دریایی ضمن اعلام این خبر گفت : از آنجا که بسیج از آنِ مردم است و خدمتگزاری به مردم و میهن از ارکان بسیج است، بسیجیان سازمان پایانه ها نیز با همدلی و همفکری دوشادوش یکدیگر در راستای رشد و اعتلای فرهنگ خدمتگزاری از هیچ اقدامی فروگذار نمی کنند.

وی همچنین در نشستی که با حضور بنی حسن فرمانده پایگاه مقاومت بسیج معاونت حمل و نقل برگزار شد در جمع بسیجیان سازمان تصریح کرد : امروز مسئولیت ما بسیجیان کمتر از دوران دفاع مقدس نیست و مقاومت و مبارزه در جبهه های نوظهور در عرصه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است و تنها با آگاهی از شرایط زمان و سرلوحه قراردادن فرمایشات رهبری است که می توان در این برحه نیز سربلند و سرافراز بر مسائل فائق آییم.

در این نشست فرمانده پایگاه مقاومت بسیج معاونت حمل و نقل و ترافیک نیز از فعال شدن اتوماسیون اداری اعضای شورای بسیج و اعطای یک گروه تشویقی به بسیجیان با چهارسال حکم شورا خبر داد .

این گزارش همچنین حاکی است در پایان، احکام اعضای شورای بسیج سازمان پایانه ها توسط فرمانده پایگاه بسیج حوزه معاونت به ایشان ابلاغ گردید.

 

 

 

 
print
1397/12/19
تعداد مشاهده:  131

avt.NavXp