وزیر راه و شهرسازی در دیدار از پایانه مسافربری جنوب:
برنامه‌ریزی‌ها برای کاهش استفاده از وسایل نقلیه شخصی انجام می‌شود

برنامه‌ریزی‌ها برای کاهش استفاده از وسایل نقلیه شخصی انجام می‌شود

 وزیر راه و شهرسازی همزمان با آغاز سفرهای نوروزی وارد پایانه مسافربری جنوب تهران شد و از بخش‌های مختلف این پایانه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران، عباس آخوندی ضمن بازدید از سالن مسافری پایانه جنوب، با مردم و مسافران درباره میزان رضایت آنها از امکانات و اقدامات انجام شده صحبت کرد.

آخوندی در ادامه از تعاونی‌ها و شرکت‌های مسافری در پایانه جنوب بازدید کرد و با مسئولان تعاونی‌ها و شرکت‌ها در خصوص نحوه فروش بلیت اتوبوس و چگونگی ارایه خدمات آنها به مسافران به گفتگو پرداخت.

وی سپس وارد سکوی پایانه شد و در جریان کم و کیف نحوه استقرار اتوبوس‌ها و تعامل آنها با مسافران قرار گرفت.

وزیر راه و شهرسازی همچنین از دفاتر نمایندگی اداره کل و حمل ونقل جاده‌ای و اتاق مادر و کودک در پایانه جنوب بازدید کرد.

آخوندی در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف پایانه مسافربری جنوب تهران درباره برنامه‌هایی که برای ایجاد سفری راحت و ایمن برای مردم از طریق وسایل حمل و نقل عمومی ایجاد شده سخن گفت و تأکید کرد: «همه این برنامه‌ریزی‌ها برای این است که مردم کمتر از وسایل حمل و نقل شخصی استفاده کنند.»

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص معاینه فنی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای بیان داشت: «همواره تلاش داریم که اتوبوس‌ها قبل از حرکت مورد معاینه فنی قرار گیرند و مدیران فنی نیز به طور دقیق در حال اجرای وظایف خود هستند.»

 به گفته آخوندی، سامانه‌های پیامکی و تلفنی به منظور ثبت هر گونه شکایت و پیشنهادی برای مسافران فراهم شده است و مردم می‌توانند به شماره 110120 پیامک بزنند. 
print
1395/12/28
تعداد مشاهده:  266

avt.NavXp