نشست پایانی شورای مدیران در سال 95برگزار شد
مهندس حسینی‌نژاد: شاخص ارزیابی عملکرد ما نظرات مردم است

مهندس حسینی‌نژاد: شاخص ارزیابی عملکرد ما نظرات مردم است

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها در آستانه تعطیلات نوروز 96، بر اجرای هرچه بهتر طرح استقبال از بهار و تلاش بیش از پیش برای جلب رضایت مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران، سید حسین حسینی‌نژاد امروز در نشست پایان سال شورای مدیران سازمان پایانه‌ها، همچنین بر تقویت روحیه مسئولیت‌پذیری در واحدهای مختلف سازمان برای خدمات‌رسانی بهینه به مسافران در ایام نوروز تاکید کرد و خواستار حضور موثر کارکنان در اجرای وظایف سازمانی شد.

مهندس حسینی‌نژاد گفت: «شاخص ارزیابی عملکرد ما، نظرات مردم و مسافران است و باید با برنامه‌ریزی، شیفت‌بندی و مدیریت درست در زمانبندی تعطیلات، همه نیروها پاسخگوی عملکرد خودشان باشند.»

وی با بیان این‌که مردم به این باور رسیده‌اند که اداره پایانه‌ها برعهده شهرداری است، خواستار نظارت جدی به وضعیت عملکردی پیمانکاران و نیروهای تحت پوشش آن‌ها شد تا کم توجهی و کوتاهی در عملکرد آن‌ها، موجب کاهش خدمات‌رسانی در بخش‌های حساس، بویژه در قسمت‌هایی که در ارتباط مستقیم با مسافران و مراجعان نوروزی قرار دارند، نشود.

عضو هیات مدیره سازمان پایانه‌ها، هماهنگی و همکاری کامل با سازمان‌های دخیل در طرح استقبال از بهار از جمله اورژانس، پلیس راهور، پایگاه‌های خدمات اجتماعی و... را ضروری خواند و توجه کامل به دیدگاه‌ها و نظرات مردمی را در رفع برخی مشکلات و بهبود وضعیت خدمات‌رسانی به مراجعه‌کنندگان موثر دانست.

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها، هماهنگی و همدلی بیشتر در میان مدیران و کارکنان را یادآور شد و خاطرنشان کرد: «میزان رضایتمندی شهروندان از وضع پایانه‌های مسافری و کیفیت خدماتی که ارائه می‌کنند، نشانه میزان تلاش‌های صورت‌گرفته و اقدامات موثری است که انجام گرفته و همه کارکنان در این موضوع نقش دارند.»

مهندس حسینی نژاد، با اشاره به این‌که براساس تدابیر شهردار محترم، افتتاح پایانه شرق در اولویت قرار دارد، گفت: «باید ضمن تلاش همه‌جانبه برای همسویی با مدیریت شهری و پیشبرد اهداف سازمانی، بحث کنترل و نگهداشت ویژه نوروز، همت والای مدیران پایانه‌ها باشد.»

این گزارش حاکی است؛ در این نشست، مهندس مسعود هاتف‌پور، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری، گزارشی از وضعیت اجرای طرح استقبال از بهار، تلاش‌های انجام گرفته و برنامه‌های ویژه برای مسافران نوروزی ارائه کرد. 
print
1395/12/25
تعداد مشاهده:  163

avt.NavXp