پایانه شرق
خدمات و امکانات رفاهی
اتاق مادر و کودک
اين اتاق در سالن روبه‌روی تعاونی 15، به‌صورت مستمر در طول روز، آماده ارائه خدمات به مادران و کودکان آنان است.
نمازخانه
نمازخانه در محوطه پایانه، روبه‌روی شرکت تعاونی 12 و جنب زیرگذر مترو واقع شده و نماز جماعت در سه وقت (صبح، ظهروعصر، مغرب و عشاء) به‌صورت جماعت در نمازخانه برای نمازگزاران برگزار می‌شود.
تلفن گويا
این پایانه با 9 خط آماده پاسخگويی به مسافران محترم است. 9-55185501
خدمات پايانه:
در پايانه شرق با استقرار 9 شركت مسافربري اتوبوسراني، 3 شركت مسافربري ميني‌‏بوسراني و 6 شركت مسافربري سواري‌راني، نسبت به جابه‌جايي مسافران اقدام مي‌شود. در اين پايانه، سرويس‌هاي مسافربري به مقاصد 33 شهر از جمله اراك، آمل، اصفهان، بابل، بابلسر، بجنورد، بندرتركمن، ساري، سبزوار، گرگان، مشهد، يزد، قم، سمنان و ... برقرار مي‌باشد.
امكانات رفاهي:
سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران همواره به دنبال آن بوده است که مسافران و مراجعان به پایانه‌ها و پارک‌سوارها، در کمترین زمان ممکن و بهترین شرایط، با خاطره‌ای خوش و به‌یادماندنی به مقاصد موردنظر خود سفر کنند. از این رو سعی شده است تا امکانات و خدمات مورد نیاز در پایانه‏ها فراهم بوده و مسافران و مراجعان محترم به آنها دسترسی آسان داشته باشند. امكانات رفاهي كه براي مسافران و مراجعان به پايانه شرق فراهم شده است، عبارتند از: مسجد، كيوسك اطلاعات، سيستم تلفن گوياي پايانه، اورژانس به صورت شبانه‌روزي، اتاق مادر و كودك، سرويس‌هاي بهداشتي، دستگاه‌هاي خودپرداز، سالن انتظار مسافران براي هر شركت مسافربري، سالن ورزشی، خوابگاه مجهز براي رانندگان، پيك بادپا، شهركتاب، جايگاه عرضه سوخت گازوئيل، تاكسي‌راني پايانه به صورت شبانه‌روزي، نمایندگی وزارت راه و ترابري، مجموعه ورزشي، دستگاه آبسردكن، خانه سلامت، كلانتري، نيمكت‌هاي سايبان‌دار، تلفن‌هاي عمومي، تلفن ويژه معلولان، ايستگاه آتش‌نشاني، دژبان‏های سپاه و ارتش، فروشگاه‌هاي مواد غذایی سرد و گرم، فروشگاه تنقلات،پارکینگ.
اطلاعات تماس
اطلاعات تماس

شماره‌هاي تماس:77864010-77864355-77887838-77717005

شماره نمابر: 777702504

تماس با مدیر پایانه:

تماس با واحدهای اداری پایانه:

تماس با شرکت ها و تعاونی های مسافربری:

تماس با ارگانهای مستقر در پایانه:

تماس با غرف تجاری:

نشانی : تهران- انتهاي خيابان دماوند- سه‌راه تهرانپارس

avt.NavXp